Wordpress Barındırma Hizmeti

Litespeed Cache desteğiyle Wordpress siteleriniz hızlı ve rahat çalışsın. Minimum 24 Çekirdekli ve yüksek RAM'e sahip NVMe SSD disklerle birlikte işlemlerinizi daha rahat ve hızlı yapabilirsiniz. Bu hizmet paketlerimiz Wordpress, Drupal, Joomla, Mediawiki gibi yazılımlar için özeldir. 

Paket 60

5   Euro yıllık
 • 1 GB NVMe SSD Alanı
  20 GB Aylık Trafik
  Limitsiz Pop3/IMAP Destekli Mail
  Limitsiz Mysql Veritabanı
  Limitsiz Alt Alan Adı
  Limitsiz FTP Hesabı
  4 Adet Eklenebilen Alan Adı
  5 Adet Park Edilebilen Alan Adı
  Direct Admin Paneli
  Haftalık Ücretsiz Yedekleme
  Ücretsiz SSL
  Softaculous Yazılımı
  LiteSpeed Cache

Paket 61

0.85 / 8.5   Euro aylık/yıllık
 • 3 GB NVMe SSD Alanı
  60 GB Aylık Trafik
  Limitsiz Pop3/IMAP Destekli Mail
  Limitsiz Mysql Veritabanı
  Limitsiz Alt Alan Adı
  Limitsiz FTP Hesabı
  5 Adet Eklenebilen Alan Adı
  5 Adet Park Edilebilen Alan Adı
  Direct Admin Paneli
  Haftalık Ücretsiz Yedekleme
  Ücretsiz SSL
  Softaculous Yazılımı
  LiteSpeed Cache

Paket 62

1.1 / 11  Euro aylık/yıllık
 • 5 GB NVMe SSD Alanı
  100 GB Aylık Trafik
  Limitsiz Pop3/IMAP Destekli Mail
  Limitsiz Mysql Veritabanı
  Limitsiz Alt Alan Adı
  Limitsiz FTP Hesabı
  5 Adet Eklenebilen Alan Adı
  5 Adet Park Edilebilen Alan Adı
  Direct Admin Paneli
  Haftalık Ücretsiz Yedekleme
  Ücretsiz SSL
  Softaculous Yazılımı
  LiteSpeed Cache

Paket 63

1.7 / 17   Euro aylık/yıllık
 • 10 GB NVMe SSD Disk Alanı
  200 GB Aylık Trafik
  Limitsiz Pop3/IMAP Destekli Mail
  Limitsiz Mysql Veritabanı
  Limitsiz Alt Alan Adı
  Limitsiz FTP Hesabı
  5 Adet Eklenebilen Alan Adı
  5 Adet Park Edilebilen Alan Adı
  Direct Admin Paneli
  Haftalık Ücretsiz Yedekleme
  Ücretsiz SSL
  Softaculous Yazılımı
  LiteSpeed Cache

Wordpress Hosting Hizmeti Detayları

Hizmetimize ait detayları buradan öğrenebilirsiniz.

NVMe SSD Disk Alanı

Son teknolojiye sahip NVMe SSD disklerle verileriniz daha hızlı ve sorunsuz çalışır. Sahip olduğunuz alan web site dosyalarınızı, maillerinizi ve veritabanlarınızı kapsar. Ek alan almak isterseniz müşteri panelinden online olarak alabilirsiniz.

Aylık Trafik

Siteye giriş yapan ziyaretçilerin, ftp indirmelerinin ve mail alış verilerinin aylık toplam boyutudur. Her ayın başında sıfırlanır. Yetmediği durumlarda müşteri panelinden ek trafik alabilir veya acil durumlarda bizlere destek bölümünden ulaşabilirsiniz.

POP3/IMAP Destekli Mail

Maillerinizi bilgisayarlarınızda, telefonlarınızda ve tabletlerinizde pop3 veya imap destekli kullanabilirsiniz. Ayrıca tarayıcı üzerinden alanadiniz/webmail adresiyle de giriş yapabilirsiniz. Mailler toplam alan kotanızı kullanırlar. 

Mysql Veritabanı

Paketinizdeki sayıya bağlı size verilen veritabanı adedidir. Size vereceğimiz paneldeki mysql yönetiminden veritabanlarını açabilir ve phpmyadmin üzerinden düzenleyebilirsiniz.

Alt Alan Adı

Alan adınıza ait oluşturabileceğiniz alt alan adını belirtir. Örneğin; panel.alanadiniz.com şeklinde alt alan adı oluşturabilirsiniz.

FTP Hesabı

Sitenize dosya yüklemek veya dosya indirmek, silmek için kullanacağınız protokoldür. Filezilla veya Cuteftp gibi ftp programlarını kullanarak bağlanabilirsiniz. Her paketin varsayılan bir ana ftp hesabı vardır. Ek ftp hesapları farklı klasörler veya ek alan adları için oluşturulabilir ve sizin istediğiniz klasörlerde yetkili olabilir. 

Eklenebilen Alan Adı

Tüm paketlerimizde zaten ana alan adınızı kullanabiliyorsunuz. Eklenebilen alan adı ise birden fazla alan adınızı aynı barındırma hizmetinde kullanabilmenizi sağlar. Her alan adı aynı panelden yönetilir. Her bir alan adına farklı ftp hesapları açabilir, farklı siteler ve mailler oluşturabilirsiniz.

Park Edilen Alan Adı

Park edeceğiniz alan adı ana alan adınıza yönlenir. Örneğin; ana alan adınız isminiz.com ise park edeceğiniz firmaniz.com alan adı tıklandığında isminiz.com sitesinde ne varsa o açılır. 

Direct Admin Paneli

Hizmetinizi yönetmek için kolay ve kullanışlı bir paneldir. Direct admin paneli ile mail yönetimi, mysql yönetimi, istatistik, spam koruması, SSL yönetimi gibi bir çok işlevi yerine getirebilirsiniz. Panel bilgileri hesabınız açılır açılmaz size mail yoluyla iletilir.

Ücretsiz Yedekleme

Yedekleme belki de en önemli hizmetlerden biridir. Biz de hesabınızın tam yedeğini (web sitesi, mailler, veritabanları ve ayarlar) her cumartesi sabahı alıyor ve 2 hafta saklıyoruz. Yedekleri hem sunucu içindeki ayrı bir diskte hem de ayrı bir veri merkezindeki yedekleme sunucumuzda saklıyoruz. Yedekleme garantimiz epey yüksek olsa da %100 garanti veremiyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin zaman zaman panelden yedeklerini kolayca alabilmeleri mümkündür. 

Ücretsiz SSL

Tüm paketlerde ücretsiz SSL hizmetimiz mevcuttur. Önemli olan alan adının sunucularımıza yönlenmiş olmasıdır. SSL hizmeti tamamen ücretsizdir. 3 ayda bir kendini otomatik olarak yeniler. İlk paketi aldığınızda panelden bir defaya mahsus SSL yüklemeniz yeterlidir. SSL yükleme konusunda bizden yardım da alabilirsiniz.

Softaculous Yazılımı

Panelinizde bir çok özelliğin yanı sıra Softaculous hazır yazılımı da vardır. Bu sayede yüzlerce ücretsiz yazılımı bir kaç tıklama ile kolayca sitenize yükleyebilirsiniz. Bu yazılımların içinde Wordpress, Prestashop, Oscommerce gibi yazılımlar vardır. 

Litespeed Cache

Wordpress, joomla, drupal gibi sistemlerin çok daha hızlı çalışmasını sağlayan yazılım altyapısı bu hizmetin kapsamındadır.

Özellikler

Barındırma hizmetinde sağladığımız ortak özellikler.

Performans

Güçlü ve kesintisiz bir network alt yapısı ile en az 96 GB DDR4 RAM'e, yeni nesil işlemcilere ve NVMe SSD disklere sahip sunucularla hizmet veriyoruz.

Verimli Destek

Destek verirken amacımız bir yandan hızlı yanıt vermeye gayret ederken bir yandan da sorunu makul bir zamanda gidermek oluyor. 

Kullanışlı Yazılımlar

Direct admin kontrol paneli, antivirüs yazılımları, softaculous gibi hazır kurulum yazılımları müşterilerimizin işlemlerini kolaylaştırıyor. 

Sık Sorulan Sorular

Tüm sunucularımız Linux tabanlıdır ve ASP desteği yoktur. Sadece php ve mysql desteği mevcuttur. 

Sunucularımız Avrupa merkezi Almanya'da barınmaktadır. Network hızı ve ulaşım rahatlığı açısından hem Türkiye'den hem de Dünya'nın her yerinden hızlı ulaşılmaktadır.

Evet. İstediğiniz zaman alt veya üst paketlere geçebilirsiniz. Destek bölümünden bize ulaşmanız yeterlidir. Sizden sadece dönem sonuna kadar oluşan fark bedeli alınır.

Maalesef hayır. Alan adını ayrıca isterseniz bizden isterseniz farklı bir firmadan alabilir ve kullanabilirsiniz.

Ödemenizi en fazla 10 yıllık yapabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sunucularımızda %99.8'in üzerinde bir erişim oranı vardır. Planlı çalışmalarda olası kesinti aralıkları size bildirilir. Sunucularımızda her hafta yedekleme alınarak 2 hafta saklanır ve uzak bir sunucuya alınan yedekler yedeklenir. 

Biz sunucularımızda bu tür limitler kullanmıyoruz. Alan ve trafik değerlerimiz adil ve limitli olduğundan işlemci limitleri oldukça yüksek ve anlamlıdır. Sunucularımız dengelidir ve burada sorun yaşayan siteler genelde VPS, VDS veya sunucu gereksinimi olan sitelerdir. Biz de müşterilerimizi bu yönde bilgilendiririz.

Evet. Hesabınızı müşteri panelinden başka bir müşterimize kolayca devredebilirsiniz.

Çünkü böyle bir şey yoktur. Gerçekte olmayan bir hizmeti sunmak bizim için doğru değildir. Müşterilerimize sunduğumuz ve onların da aldıkları hizmet net olmalıdır. Verilen her değeri müşterilerimizin verimli kullanmalarını amaçlıyoruz. 

Düşmemesi adına çok ilgilendiğimiz ve uğraştığımız bir konudur. Sürekli takip ediyor, belirli kurallar uyguluyor ve illegal sitelere müsaade etmiyoruz. Bu nedenle mail konusunda sorun yaşama olasılığı düşüktür. VPS, VDS ve sunucu hizmetlerimiz ise mail konusunda çok daha rahat olacağınız hizmetlerdir.

İllegal, hack içerikli, spam amaçlı, her türlü kötü amaçla kullanılan siteleri uyarmaksızın kapatıyoruz.

Litespeed cache özelliği sayesinde Wordpress gibi yazılımlar daha hızlı ve rahat çalışabilir. WP-admin panelinden Litespeed cache eklentilerini aktif etmeniz yeterlidir.

Evet. 15 gün içinde koşulsuz iade politikamız barındırma hizmetlerinde geçerlidir. 

Kebirhost Kalitesi

İster büyük ister küçük ölçekli olsun, tüm müşterilerimize en iyi ve kesintisiz hizmeti vermeyi amaç ediniyor ve 15 gün içinde barındırma hizmetinde koşulsuz iade politikasını benimsiyoruz.