Kullanım Sözleşmesi 

 1. Kebirhost ile çalışan tüm müşterilerimiz bu kullanım sözleşmesi şartlarını kabul etmiş sayılır. Bu kullanım sözleşmesi kapsamında, sözleşme şartlarına uymayan müşterilerin hesaplarını kapatmaya Kebirhost'un hakkı ve yetkisi vardır. 

 2. Sipariş formunda girilen bilgiler tamamen gizlidir ve Kebirhost tarafından 3. şahıslara herhangi bir maksatla kesinlikle verilmez. Müşterimiz, sipariş formunda belirttiği bilgilerin doğruluğundan emin olmalı ve yanlış girilen bilgilerin doğurduğu sonuçlardan Kebirhost'u sorumlu tutmamalıdır. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında müşterilerimizin tüm kişisel verileri Kebirhost İnternet Hizmetleri güvencesi altındadır. Bu veriler kanunun izin verdiği hukuksal işlemler dışında hiç bir şekilde paylaşılmaz ve yayınlanmaz. Firmamız bu verileri derleyip kendi reklamları amacıyla bile kullanmayı uygun görmez ve sistemsel duyurular ve ödeme bildirimleri dışında müşterilerini gereksiz yere rahatsız etmez.

 3. Ödemesi onaylanan müşterilerimizin hesaplarının zamanında açılması Kebirhost sorumluğundadır. Aksi belirtilmediği sürece bu süreç en fazla 24 saattir. EFT ve posta çeki ile yapılan ödemeler geç ulaştığından, yapılan ödemenin onayı zaman almaktadır. Müşterilerimizin bu zaman farkından kaynaklanan gecikmeleri göz önünde bulundurmaları umulmaktadır.

 4. Kebirhost, kullanım sözleşmesi dışına çıkmadan hizmet alan müşterilerimizin, hizmetten memnun kalmadıkları takdirde ödemelerini hesap başlangıç tarihini takip eden 15 gün içinde iade eder. Buna kiralık sunucu ve alan adı hizmeti dahil değildir.

 5. Ödemesi 5 iş günü içinde yapılmayan siparişler sistemimizden otomatik olarak silinir.

 6. Hesabı açılan müşterilerimizin ödeme zamanları otomatik olarak Kebirhost tarafından mail yoluyla, müşterilerimizin ödeme periyoduna bağlı olarak gönderilir. Bu zamanı takip eden 10 gün içinde ödemesi yapılmayan hesapların yayını durdurulur, 20 gün yapılmayan hesapların ise hesapları sistemimizden silinir.

 7. Kullanım şartlarımıza uymayan müşterilerimizin geri ödemeleri, şartların ne derece yerine getirilmediğine bağlı olarak Kebirhost tarafından belirlenir ve müşteriye ödenir. Sunucu kaynaklarını yasadışı, zarar verici nitelikte kullanan müşterilerimizin geri ödemesi (yıllık dahil) yapılmaz.

 8. Kebirhost, tüm hesapların haftalık yedeğini alır. Buna rağmen müşterilerimizin yedeklerini oluşturmaları kesinlikle önerilir.

 9. Phising (Sahtekarlık), Instagram yazılımları, Hack, warez, crack, IRC, pornografik, erotik veya herhangi bir yasadışı içeriğe ve eyleme sahip siteler uyarılmaksızın kapatılır ve bizimle olan çalışmaları sona erdirilir.

 10. Lisansız forum ve site materyallerinin kullanımı yasaktır. Özellikle lisansız vBulletin forum kurulumu durumunda söz konusu hesap uyarılmaksızın kapatılabilir. Lisansız vbulletin kullandığı tespit edilen siteler uyarılmaksızın kapatılır ve 100 TL ödeme yapmaları gerekir. Ödeme gerçekleşmediği sürece yedekler iletilemez ve hesap yeniden açılamaz.

 11. Kebirhost %99 güncel olma (uptime) garantisi vermeyi amaçlar. Bunu garanti edemese de %95'in altındaki erişilebilirlik zamanları ücretsiz olarak hizmet paketinize eklenir.

 12. Sunucu üzerinde içeriği ve kullanımı bilinmeyen dosyalar çalıştırmak, sunucuya zarar verebilecek kodlar içermek veya eylemlerde bulunmak, sunucu kaynaklarını (işlemci, RAM) sunulan sınırların üstünde kullanarak (toplist, lisansız forum sistemleri, geniş kapsamlı chat sistemleri) sunucu verimini ve performansını olumsuz yönde etkilemek, spam ve benzeri eylemleri sunucu kaynaklarıyla yapmak kesinlikle yasaktır ve bunu yapan siteler uyarılmaksızın kapatılır.
   
 13. Kebirhost en geç 2 saat içinde destek olma garantisi verir.

 14. Kebirhost dolar ve euro para birimlerindeki aşırı dalgalanmaları aylık ve yıllık fiyatlarına yansıtma hakkını saklı tutar.
Kebirhost Kalitesi

İster büyük ister küçük ölçekli olsun, tüm müşterilerimize en iyi ve kesintisiz hizmeti vermeyi amaç ediniyor ve 15 gün içinde barındırma hizmetinde koşulsuz iade politikasını benimsiyoruz.