Hakkımızda

İnternet sektörünün gelişmeye hızla devam ettiği 2004 yılında tutkulu bir girişimle mevcut yapının karşılayamadığı ihtiyaçları gidermek amacıyla "kebirhost" adıyla bir firma kuruldu ve hizmete başladı. Hızlı bir gelişim süreci yaşadık ve çok kısa zamanda müşterilerimizin tüm internet ihtiyaçlarını karşılamaya başladık. Müşterilerimizin güveni ve sabrıyla tecrübelerimiz arttı ve verdiğimiz hizmetlerin kalitesini her geçen gün arttırdık.

Hizmet ederken amacımız daha fazla müşteri kazanmaktan çok mevcut müşterilerimizi sahiplenmek ve onlara daha iyi bir hizmet vermeye çalışmaktı. Tüm müşterilerimizle samimi bir iletişim kurduk ve bu yönde çok güzel kazanımlar elde ettik. Dürüstlüğü ve samimiyeti hiç bir zaman elden bırakmadık. Sunduğumuz tüm hizmetlerde gerçekçi ve müşteri odaklı olmaya çalıştık. Çünkü müşterilerimizin menfaatini gerçek manada düşünmek kalite çıtamızın en belirleyici faktörüydü.

Yılları aşan sürede sunucu ve site sayımızı yükselttik ve binlerce siteye hizmet vermeye başladık. Küçük veya büyük ölçekli her siteye aynı özeni gösteriyoruz. Amacımız ise herkesin internet ortamında yerini almasına ve ülkemizin internetinin temiz ve güçlü bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmak.

Hizmet anlayışımızda temel prensip her zaman müşterilerimize gerçek bilgileri vermek ve onları yaşadıkları sorunlarda asla yalnız bırakmamaktır. Bu bağlamda bilgimiz dahilinde olan her konuda müşterilerimize destek verir ve bundan herhangi bir ücret talep etmeyiz. Bu oldukça zaman alan ve zor bir uygulama olmasına rağmen firmamıza sahip olduğu istikrarı sağlamıştır. Bünyemizde çalışan arkadaşlarımız konusunda yetkin ve samimi olmakla birlikte kebirhost misyonuna bağlıdır.

En temel amacımız; tüm müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve onlardan aldığımız paranın tam karşılığını sunabilmektir. Sunduğumuz hizmetlerin teknik altyapısını her zaman geliştirmekle birlikte, dürüst davranmayı, samimi olmayı ve önce müşterilerimizi düşünmeyi değişmeyen değerler olarak görüyoruz.


KEBİRHOST INTERNET SERVICES LTD.

Kebirhost Kalitesi

İster büyük ister küçük ölçekli olsun, tüm müşterilerimize en iyi ve kesintisiz hizmeti vermeyi amaç ediniyor ve 15 gün içinde barındırma hizmetinde koşulsuz iade politikasını benimsiyoruz.