Müşterilerimizden Gelenler

Acemilik dönemlerimizde farklı hosting firmaları ile çalıştık.. Başımız çok ağrıdı.. Tesadüf Kebir Host (Melih Bey) ile 2007 yıllarında tanıştık...
Ustalık dönemimizde 'Kebir Host' ile çalışıyoruz, fakat şimdi işi öğrenmemizin bir anlamı kalmadı! :)) 

Neden mi? Bize düşen bir iş yok! Daha doğrusu hiç sorun yok.. "sitelerimiz kapanır mı" diye düşünmezsiniz..
Fiyatlar ucuz, Kalite ve hız yüksek, trafik kandırmacası yok.. 2009 yılları, haber sitesinde, 24 saatte SORUNSUZ, 100-120 bin ziyaretçileri gördük.. )

Arma Patent | Since 2005
armapatent.com by Enmarka.com

Yazılıma olan ilgimin ilk etkileşimi 2005 yılında bir web sitesi yaparak başlamıştı. İlk olarak free hosting hizmeti veren bir firmadan hizmet almıştım fakat web sitem nascar arabalarına benziyordu. :-) Hosting firması maşallah reklam makinesi gibi çalışıyordu. Bu duruma çok canım sıkılıyordu. Artık ücretli bir hosting almam gerektiğini düşündüm ve ilk olarak Kebirhost ile tanışmış oldum. Dile kolay tanışalı 17 sene olmuş. Bu sure içerisinde yüzlerce hatta binlerce web uygulama geliştirdim. Bu sure içerisinde ebetteki problemlerim oldu. Bu problemlerin çoğu benim tarafımdan kaynaklı sorunlardı ama canlı destek üzerinden yazışmalarımıza anında cevap veren melih beyin sayesinde tum sorunlarımıza cevap buldum.

Bu firmanın ebetteki eleştirilebilir yanları da var. Mesela ilk zamanlar cpanel kullanıyorken, cpanel'in fiyat politikasını değiştirmesi sonucunda artan fiyatlar sebebiyle direct admin isimli panele geçildi. Bir günde bütün alışkanlıklarımız değişti. İşlevsel olarak pek bir şey değişmese de bu durum biraz canımı sıkmıştı.

Sonuç: Hosting ihtiyacın var ve araştırma içerisinde misiniz? O zaman çok şanslısın. 17 yıllık tecrübeden görüş aldınız. Araştırmayı bırakıp uygun bir paket satin alıp işinize odaklanın.

Erdil ÖZTÜRK
Bilgisayar Mühendisi

Firmamızın tüm müşterilerine sunduğu barındırma ve alan adı hizmetleri için çalıştığımız Kebirhost; Avantajlı fiyatları, kaliteli hizmetiyle bütünleştirerek web site çalışmalarımızda ilk tercihimiz olmaktadır.

Bünyemizde barındırdığımız onlarca web site için en büyük iş ortağımız Kebirhost özellikle güçlü altyapısı ve hangi saatte olursa olsun ışık hızında teknik desteği ile iş ortağımız olmaya devam edecek. Emeği geçen herkese
çok teşekkür ederiz.

Haluk Nuri GÜRAKSIN
Leba İmalat Tasarım ve Dış Ticaret A.Ş.

Gayet iyi bir firma hızlı çözümler sunmaktadır.

ENGİN YANDIK

10 yılı aşkın süredir kebirhost müşterisi olmak gayet güzel. Kebirhost ekibi müşteri memnuniyetini 100 üzerinden 200 olarak hız et vermekte. Uygun fiyat ve performans açısından gayet başarılı bir firma. Başarılarının devamını dilerim.

BAYRAM DEMİR 

2008 yılından beri Kebirhost ile kesintisiz çalışmaktayım. Firma, birçok sitemizi barındırdı. Melih Bey'in emekleri, firmanın kusursuz hizmeti ve uyguladığı fiyat politikası; firmanın misyonundan ve vizyonundan taviz vermeden kararlı bir şekilde yoluna devam etmesi her türlü takdirin üzerindedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti yaşatan, hiçbir mağduriyete uğramadan projelerim için gözüm kapalı tercih ettiğim Kebirhost'a ve Melih Bey'e teşekkürlerimle...

Rüştü Çakır

Yıllar önce ilk hosting paketimi alırken piyasaya göre çok uygun olduğu için çok şüphem vardı. Fakat beni ziyadesi ile şaşırtan yüksek performans aldım. Yıllardır değişmeyen hizmet anlayışı için Kebir Host ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

Fork Yazılım Teknolojileri AŞ

Kebirhostla 10 seneyi aşkınlık bir ticaretimiz var ve o kadar kaliteli bir hizmetleri varki destek çok hızlı fiyatları çok uygun asla bırakmayıda düşünmüyorum iyi çalışmalar diliyorum

Turgay Şenol

Bir yazılımcı olarak bir yıldan fazladır müşterilerimin isteklerini Kebirhost'un sunduğu hizmetleri kullanıyorum. Aktif olarak hosting hizmetini kullanıyorum, Kullandığım zamandan bu yana hiç bir sorunla karşılaşmadım.

Emil Karimoff
THEKRMFF

2006 yilindan itibaren kebirhost'tan hosting hizmeti alıyorum ve ödeme destek konusunda hiç sorun yaşamadım. Her sistem güncellemesi öncesinde haber verdiler ve beklentilerimi yıllardır karşılıyorlar.

Umut Türe

Kebirhost ile tanışmam yaklaşık 7 yıl oldu bu süreçte sunucu hızları, fiyatları, desteği ve dostça yaklaşımları hiç başka bir arayışa içerisine bizleri itmedi. Kendilerine böyle bir iş içinde bulundukları ve hakkıyla yaptıkları için teşekkürlerimi sunuyorum. Sonuna kadar tavsiye ediyorum.

Tayyip BARAN
Hedefsan - Genel Müdür

Daha önce farklı bir çok hosting hizmeti kullandım bunların bir çoğunda sunucu kalitesi ile iligili problemler yaşadım sonrasında bir arkadaşımın tavsiyesi ile Kebirhost firması ile tanıştım öncelikle bir kaç hosting hizmeti ile deneme yaptım sunucu kaliteler çok iyi, düzenli bakım çalışmaları yapılıyor sunucu üzerinden mail hizmetleri mükemmel, şunada tüm sunucularım Kebir host üzerinde ve uzun yıllardır çalışmaktayız. Kebirhost ekibine teşekkür ederiz.

FİKRİBA CREATIVE AGENCY

2012 yılından itibari ile kebirhost firması ile çalışmaktayım. Piyasada bulunan bir çok rakibine göre kebirhost'u tercih etmemin en büyük nedeni ise teknik desteğin çok iyi olması. Başımdan onca olay geçti ve kebirhost tüm zor anlarımda teknik destek ekibi ile yanımda oldu.

Ahmet G.

2016 Yılından bu yana müşteri olduğum hosting firmasıdır. Yabancı bir firmadan geçiş yaptım ve hem fiyat hem de hizmet anlamında daha önceden keşfetmediğime çok pişman oldum. Umarım uzun yıllar daha beraber çalışma fırsatı buluruz.

Esat SAÇKES
Akademisyen

Domain ve hosting ihtiyacımızı uygun fiyatlarla ve kisintisiz hizmet ile kebirhost.net'den alıyoruz.
Sıcak yaklaşımları ve sorularımıza hızlı cevap vermeleriyle takdirimizi kazanmışlardır.
Birlikte nice yıllara, teşekkürler kebirhost.net

Ertuğrul Aytaç

Yaklaşık olarak 15 yıldır Kebirhost ile çalışmaktayım. Hızlı güvenilir olmasıyla beraber teknik konusunda çok başarılı bir firmadır sorun çözümünde en fazla 1 saat ı geçmeden sorunlarının anında çözmektedir lafım kısacası firma sahibine ve çalışanlarını içten teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.. iyi çalışmalarınız olsun.

Ömer GÜLER

Kebir Host ile yaklaşık olarak 16 yıl önce tanıştım. 16 yıl boyunca çeşitli projeler yaptım. Almış olduğum barındırma bayilik hizmeti paketimde herhangi bir sorunla karşılaştığımda destek talebi oluşturdum ve sorunlarıma 7/24 çok kısa sürelerde yanıt aldım. Hem fiyat, hem kalite, hem de destek bakımından çok başarılı ve profesyonel bir firma. Başarılarınızın devamını diliyorum. 

Levent İnce / Mudurnu Gündem

2012 yılından bu yana farklı düzey sunucular ile çalışmaya devam ettiğimiz Kebirhost, makul fiyatlarının yanı sıra her konuda vermiş olduğu teknik destek ile ihtiyaçlarımızı mümkün olan en kısa sürede karşılıyor ve belirli aralıklarda yapılan sunucu iyileştirmeleriyle sorunsuz hizmetin devamlılığına özen gösteriyor.

ETG Bilişim

Kebir Hosting Barındırma firması Özellikle Kurumsal Sektörler için Alan adı Hosting ve Mail hizmetleri için tercih ettiğimiz Yüzlerce müşterilerimize gönül rahatlığı ile hizmet verdiğimiz ve bu hizmeti sunmamız konusunda Güçlü çözüm ortaklarımız arasında en başta Tercih ettimiz Firma Kebir Hosting olmuştur.

Ahmet Yerlikaya
Ayk Bilişim, Web Tasarım, Web Yazılım, Seo Hizmetleri

Kebirhost Firmasıyla 14 yıl önce Bir Firmanın övgüsü üzerine başladık.Bu sürede yüzlerce domain , hosting ve Sunucu hizmetleri Aldık. Tüm müşteiri Sitelerimiz İlk günkü gibi hızlı ve stabil Çalışıyor. Destek Konusunda Melih bey Hızlıca çözüm üretiyor.Tüm yazılımlarımızın indirme ve Güncelemeri Sunucu Perfonmansı sayesinde hiç aksamadı Kendilerine Hizmetleirndne dolayı Teşekür Ederiz

Via Pos Yazılım

2008 yılından beri büyük küçük onlarca çalışmada KebirHost'u tercih ettim, ediyorum. Beni etkileyecek, çalışmalarımı zorlaştıracak en ufak bir sorun yaşamadım. Leb demeden leblebiyi anlayan, konuyu uzatmadan anında çözen ve tavsiyede bulunan destek ekibine de ne kadar teşekkür etsem az. Her fırsatta kullanıyor, her fırsatta tavsiye ediyorum. Teşekkürler.

Nurettin USLU

Kebirhost ile 2010 yılında tanıştım. O günden beri bayi olarak kullanıyoruz. Alternatiflerine göre gayet uygun ve profesyonel hizmet veriyorlar. Özellikle Melih beye ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum. Tüm problemlerimizi hızlı bir şekilde çözüyorlar. Başarılarınızın devamını diliyorum. 

Xdizayn Web Tasarım Hizmetleri

10 yıllık süre içinde her an yanımızda olan ve bizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmayan ekip arkadaşımız, KebirHost.

Farklı Müzik

2011 Yılında ilk defa web sitemi açtım Fiyat Ve Müşteri Desteği Açısından Memnuniyete Önem Veren Kebirhost Teşşekkür ederim Sorun Yaşamadım Tavsiye Ediyorum...

Emre Otlu

Kebirhost ile yıllardır çalışıyorum. Bir hosting & domain servislerinin alınabileceği en iyi hizmet noktası. Güvenle iletişim kurabiliyor, sorularıma hemen cevap alabiliyorum. Hizmet kalitesi sayesinde kendi projelerimde kalite kazanıyor. Bu yüzden kebirhost benim için vazgeçilmezdir.

Erkin Erol

Senelerdir hosting hizmeti alıyorum. Çok memnunum. Fiyatları gayet makul ve teknik destek çok hızlı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Şeref Ata

Kebirhost ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Taleplerimizi ve sorunları çok kısa süre içinde çözüyorlar. İstediğiniz her an karşınızda birini bulabileceğinizi düşünmek güven veriyor.

Santa Sanayi Mamulleri Tic. ve San. Ltd. Şti.

Kebirhost ile 10 yılı aşkın zamandır çalışmaktayım 100un üzerinde müşteri sitem kebirhostda barınmaktadır fiyat ve destek konusunda harikalar.

Hosting sektöründe yine yıllardır çalıştığım kurumsal bir hosting firması var aylık düzenli bayi paketini ödüyorum ve firma dolar üzerinden alıyor zaten 50$ olan aylık ücreti bana mesaj atmışlar efendim ülkemizde olan kur artışından dolayı paketlerimize zam yaptık 120$ dolara çıkardılar hem dolar alıyor hem de astronomik zam uyguladılar.

Kebirhost TL ile alıyor ve zamda yapmadılar Ülke olarak zor zamanlar geçiriyoruz ama insanların zorlandığı böyle bir durumda birbirimize destek olmamız gerekiyor bu konuda kebirhost benim için müşterilerini düşünüyor ve fırsatçılık yapmadı bu vesileyle tekrar tşk ediyorum. 

2005 yılından beri web tasarım ve dijital reklam danışmanlığı vermekteyim belki 20 üzerinde hosting firması ile çalıştım fiyat ve destek konusunda 10 numaralar tavsiye ederim.

Atom Ajans

Kebirhost'tan yaptığım alışverişlerden ziyadesiyle memnun kaldım. Destek taleplerine zamanında ve özverili dönüşleri, çözüm odaklı yaklaşımları sebebiyle kendilerine teşekkür ediyor ticari/mesleki yaşantılarında üstün başarılar diliyorum.

Abdulbasit KÖRÜK

Ben Tanzanya'da faaliyet gösteren Digital Reklam ajansı olarak hizmet almaktayım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım. Gerek hizmet kalitesi, gerek uygun fiyat ve en önemlisi hızlı geri dönüşleri ve çözüm odaklı çalışmalarından dolayı memnuniyetle hizmet almaya devam ettim. Soft Africa olarak teşekkür ederim.

Beyazıt Bestami Keçeli
Soft Africa Genel Müdürü

Öncelikle sizlerden aldığım hizmet için çok teşekkür ederim. Çok ilgili, çok kurumsal ve çok uygun bir fiyat politikasına sahip bir firmasınız. Herkese tavsiye etmekle bitiremediğim bir platform oldu kebirhost, işinizde aynı özveriyle devam etmeniz dileğiyle sevgiler.

Mesut Kurtoğlu

2007 den beri hosting yükümü komple benden alan kebirhosta, zatında Melih beye çok teşekkür ederim. Bütün yazılım sorunlarımda bana katlandığı için hakkını ödeyemem. İyi ki varsın Melih bey.

Ömer Özer

8 yıldır Yurtdışı ve Yurtiçi operasyonlarımız için sorunsuz hizmet aldığımız platform (hosting)

Fatih Karaağaç - IT Sorumlusu

Hızlı teknik destek ve uygun fiyata yüksek kalite sunuyorlar. Kebirhost ekibine çok teşekkür ederim.

Barış Demirezen

kebirhost.net sitesini adının bilinçli alındığını düşünerek inceledim ve uzun süredir barındırma alıyorum. Çok memnunum. Tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Prof. Dr. Mehmet Zeki AYDIN

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle çalışmaya başladığımız Kebir Hosting'de, özellikle hızlı çözümler ve müşteri ilişkileri dikkatimi çekti. Uzun zamandır çalıştığımız Kebir Hosting, çok duyduğumuz bilinen hosting firmalarının aksine sorun yaratmıyor sorun çözüyor, herkese tavsiye ederim.

Mesut KUL
Genel Müdür - Moneta Medya Grubu

kebir host 15 yıldır çalıştığımız en iyi hizmeti aldığımız firmaların başında gelmektedir. Sizlere işlerinizde başarılar dilerim.

AHMET EREN
OZEREN KİLİT SİSTEMLERİ

Kebirhost ile tanışmam, 2004 yılında hayata geçirdiğim forum siteme 2005 yılında kaliteli bir hosting arayışımı paylaştığım arkadaşım Faruk Bey vasıtası ile oldu. Melih Bey ile o zamandan beri 2 elin parmağı kadar teknik destek görüşmemiz ancak olmuştur. Kendilerinin website altyapısını değiştirecekleri haberi tabi ki halen sektörde aktif siteleri bulunan müşterisi olarak beni çok sevindirdi ve heyecanlandırdı. Profesyonel hosting anlayışından geçen bu uzun süreçte asla vazgeçmediler. Sorunu öteleme, müşteride bulma yerine, gerekirse müşteriyi sistem vs teknik konularda bilgilendirerek, en kısa çözüm yolunu buldular. Kesintisiz hizmet konusunda sözlerini tutuyorlar. Eğer tutacak bir projeniz var ise, ufak kaynak ile başlatıp, gereği kadar ek kaynağı ucuza sunup, kullanmadığınız hizmete boşuna fazla para ödemenizin önüne geçen esnek bir fiyatlandırma politikaları var. Kaynaklar yetersiz deyip 5 kat fazla kaynak ve tutar meblağ eden paketlere sizi mecbur bırakmıyorlar. Kebirhost ailesine, babadan oğula tavsiye edilebilecek nitelikte kaliteli ve stabil hizmetleri için teşekkür ederim.

H.Cemal ÇOBAN

2003 yılından beriKebirhost'la çalışmaktayız. Son derece hızlı, ilgili ve çözüm odaklı bir firma Kebirhost. Başarılarının devamını dileriz.

SG Productions

17 domainim var, bunların yönetimi ve hosting hizmeti için; 6 yıldır KebirHost ile çalışıyorum, çok ta memnunum. Diğer firmalardaki tutarsızlıklar ve suistimallerden bıkmıştım. KebirHost ile çalışmaya başladıktan sonra Türkiye'de en iyi fiyata en iyi hizmeti aldığıma inanıyorum.

Başlarda; sorularıma cevap bulabilmek istediğimde, yazılı veya sözlü muhatap bulabildiğim için çok güvendim, yıllardır da hiçbir sorunum da olmuyor. Çalışıyoruz işte düzgün esnaf-müşteri şeklinde.

Babamın bir lafı vardı:
"Tabi ki ticaret yapıyorsun, para kazanacaksın ama suistimal etmeyeceksin" diyordu...
Kebirhost böyle bir firma, hiç suistimal etmedi, hatta çok büyük kolaylıklar sağladı her zaman, eksikliğini görmeyelim.

İlgisi için ayrıca Melih Bey'e de teşekkür ediyorum.

Tuncay Taşcı

2009 yılından bu yana linux sunucu hizmetimizi Kebirhost'tan almaktayız. Ara vermeden yıllarca çalıştığımız kebirhost tüm konularda destek sağlıyor. Sürdürülebilir bir hizmet sunup, olası bir aksaklıkta ulaşılabilirliği sayesinde çözüm üretiyor. Bıkmadan, usanmadan kibar bir şekilde konuşarak taleplerimize yanıt alabiliyoruz. Bunca yıldır asla Linux sunucu hizmetinde alternatif arama ihtiyacı duymadık. Daha uzun yıllar birlikte çalışabilmek dileğiyle,

İLTAWEB TASARIM YAZILIM LTD. ŞTİ. / TAYFUN İKİZ

Çok uzun süredir Kebirhost ile sıkıntısız çalışıyorum. Hem ekonomik hem ilgililer, özellikle ekonomik olarak dolar kurunun etkilediği bir çok şeye rağmen Kebirhost uygun fiyat politikasından hiç vazgeçmedi. Teşekkür ederiz bu standart bu fiyatlara sunduğunuz için.

Furkan Dindar
ARYAP

Sizinle çalişmak gercekten güzel hep birlikte bir ayleyiz ben bu şekilde görüyorum beyazlarzemin olarak elimden geldigi sürece ömrüm yetigi sürece sizle çalisacakim

Beyazlar İnşaat

Kebirhostu yıllar önce bir arkadaşımdan duymuştum. bu Firmayla çalıştıklarını ve güvenilir olduklarını söylemişti. Bir kere bir hizmet aldım bir sebeple iptalini istemiştim. sıkıntısız iptal edip ücret iadesi yapmışlardı. yakın zamanda hosting ihtiyacım oldu. Fiyat uygundu, aldım. eski sitemin yedeği vardı sağolsunlar yedekten kurmayıda yaptılar. müşteri ilişkileri iyi , geri dönüşler iyi. teşekkür ederim.

Ajans Ahıska/ Harun Bozkurt

Kebirhost İnternet Hizmetleri ile yaklaşık 1.5-2 yıl önce pandemi kaynaklı iletişim ve bilgi paylaşımı yetersizliği nedeniyle, ODTÜ Fizik Öğrencileri Temsilciliği olarak iletişim kurmuştuk. Kendilerine bir öğrenci grubu olduğumuzu ve site kurup yeni gelen öğrencilere rehber olmak istediğimizi söylemiştik. Kebirhost İnternet Hizmetleri, hem bizleri cesaretlendirmek adına uygun fiyattan domain sağladılar hem de tüm süreç boyunca sorduğumuz her şeye sabırla cevap verip tüm problemlerimizle  ilgilendiler. Kendilerine tekrardan çok teşekkür ediyor, bu yenilenme sürecinde bol şans diliyorum.

Nuray Başaran

 2008 yılından bu yana www.omeryildiz.com.tr kişisel web adresine sahibim. İlk birkaç yıl başka hostinglerden hizmet aldım. Ancak daha sonra www.kebirhost.net üzerinden bireysel olarak hizmet almaya başladım.

O günden bu yana hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadığım gibi, sayfamın yenilenmesinde bana yardımcı olacak insanları da sağ olsunlar yönlendirdiler. O günden bu yana web sayfam ve internet bağlantılarım kusursuz şekilde hem bana hem de takipçilerime hizmet verdi. Teşekkürler Kebirhost.net 

Ömer Yıldız
Uzman Askeri Sosyolog - www.omeryildiz.com.tr

Kebirhost ile tanışmam 2005 yılına dek uzanır. O günden bu yana hiç değiştirmediğim gibi, müşterilerime de hep Kebirhost'u tavsiye ettim. Hızlı ve doyurucu destekleri ve nitelikli sunucularıyla daha çok birlikte çalışacağız gibi görünmekte. Herkese tavsiye ederim

Cengiz Yavuz

Yaklaşık 6-7 yıldır Kebirhost ile çalışıyorum. Bugüne kadar bir kez olsun ciddi bir sorun yaşamadım. Hatta zamanında kendi bilgi eksikliğim nedeniyle yaşadığım tüm sorunlarımda da yanımda oldular diyebilirim. Hosting arayışında olan tüm meslektaşlarıma en ufak şüphe duymadan öneriyorum. Bu güzel çizginizi her daim devam ettirmeniz dileğiyle.

Hikmet ILGAZ - Web Master / SEO / Digital Marketing Expert

10 yıldan beridir paramızın karşılığını aldık. Teşekkür ederiz.

Karasaban

On yılı aşkın süredir kebirhost ile çalışıyorum. Küçük bir hosting ile başlayıp ardından Bayi Hesabı kullandım ve Şimdi de VPS kullanıyorum yüzlerce web sitesi barındırıyorum, yakında da Dedicated sunucuya geçeceğim. Şunu net olarak söyleyebilirim, şimdiye kadar başka hosting firmaları ile de çalıştım ama burada önemli olan bir sorun olduğu zaman en kısa sürede yapıcı ve samimi bir çözüm bulunmasıdır. Sorun yada hata her sistemde her firmada mutlaka olur. Ayrıca kebirhost altyapısı tecrübe ettiğim diğer firmalara göre gayet iyi. Bana göre Kebirhost fiyat/hizmet/tecrübe olarak çoğu firmadan çok ileride. Başarılarının devamını dilerim.

Kadir ÜLGER (İdeal Teknoloji Grup)

Bundan tam tamına 15 yıl önce web'e ilk adımlarımızı attığımız süreçte tanıştık kendileriyle, Ardından firmamız kurulmasıyla sunucu hizmetlerine taşındık, Zaman Meydan okuyan hosting firması..., Tüm hizmetlerini öneririm.

Hendeknet

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle çalışmaya başladığımız Kebir Hosting'de, özellikle hızlı çözümler ve müşteri ilişkileri dikkatimi çekti. Uzun zamandır çalıştığımız Kebir Hosting, çok duyduğumuz bilinen hosting firmalarının aksine sorun yaratmıyor sorun çözüyor, herkese tavsiye ederim.

Mesut KUL - Moneta Medya Grubu - Genel Müdür

KebirHost.net firmasından host hizmeti alana kadar ister yabancı büyük firmalar olsun ister yerli diğer firmalar olsun hepsi ile çok sıkıntı yaşadım. KebirHost a geçtikten sonra hiç bir sorun yaşamadım. Bir tek geçerken DirectAdmin paneli için kafamda soru işaretleri vardı, onu da kullandıkça diğer panellerden eksi yanlarından ziyade artıları vardı. KebirHost'u gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

TechWebTr.com

Kebirhost uygun fiyata düzgün hizmet alabildiğim güven veren bir firma. Müşteri destek ekibinden ve çağrılara geri dönüş hızınızdan çok memnunum Niyetim ileride başkaları ya da kendim için giriştiğim web projelerinde kebirhost ürünlerini daha etkin biçimde kullanmak .

Hakan Atila
Freelance Web Tasarım & Yazılım

Kendi projelerimiz için 10 yıldan fazladır kebirhost ile çalışıyoruz. Çeşitli projeler ve müşteri işleri için başka onlarca hosting ile de çalıştım. Bu hostinglerle bir çok problem (Teknik ekibe ulaşamama, 10 mb aşımında site kapanmalar gibi) yaşadım. Fakat kendi projelerimizde beraber çalıştığımız Kebirhost teknik destek, iletişim gibi konularda ekipten biri gibi yardımcı oldu ve olmaya devam ediyor. Kebirhost ve ekibine teşekkürler.

AZİZ POLAT

2009 yılından itibaren hosting alanı için kebirhost ile çalışıyorum. Şimdiye kadar tek bir sorun dahi yaşamadık.
İşini iyi yapan bir firma..
Tebrik ve teşekkür ediyorum..

Sinan A.

2009 yılından beri Hosting hizmeti aldığımız sorunsuz, kaliteli, destek ihtiyacı duyduğumuz anda anında çözüm üreten bildiğimiz tek firma. Böylesine memnun edici ve ucuz olabilen alternatif bilmiyoruz. Teşekkürü hakediyorsunuz

Özhan ELKATMIŞ
Makro Reklam

Ortalama 2 yıldır bireysel olarak yaptığım projeler için kebirhost'tan bayilik hizmeti almaktayım. Özellikle bir ihtiyacım ya da problemim olduğunda hızlı dönüşlerinden dolayı fazlasıyla memnunum. Maillerin düzgün çalışması, web sitelerinin hızları açısından herhangi bir problem yaşamadım. Daha önce bir çok firmadan hosting hizmeti aldım hâlâ da alıyorum fakat kebirhost hem ücretleri hem destekleri açısından favorim

Zeliha A.

Uzun yıllar boyunca aldığım hizmetler açısından hiç sorun yaşamadım. Ayrıca teknolojik olarak da kendini geliştiren bir firma. En ufak destek talebimde hemen ve hızlı çözümler sundu. Teşekkür ederim Kebirhost ailesi.

Uğur Tümer

Kebirhost'u ortaokul yıllarımdan beri biliyorum. Geçmişte domain alımları yapardım Kebirhost'ta. Bugün ise ajans olarak kurup yönettiğimiz sitelerin birçoğu Kebirhost'taki sunucularımızda barınıyor. Oldukça hızlı ve teknik destekleri çok iyi. Türk hosting piyasasında çizgisini ve kalitesini koruyan nadir şirketlerden biri. Melih Bey ve ekibini tebrik ediyorum.

Cevher Beydilli / Netobil Medya

Kebirhost ile tanışmam 2013 yılında staj yaptığım firmada bir abimin önerisiyle tanıştım sektöre göre daha uygun fiyatlara ve %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş kebirhost destekleriyle ve kolay kullanılabilir ara yüzüyle kendine bağlayan güvenilir bir firmadır. Kebir ailesine katıldığım zamandan bu zamana kadar vermiş oldukları hizmetlerden ve desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum.

Ahmet Ayyıldız

Yaklaşık 15 yıl önce ilk index.html dosyamı oluşturduğumda çalışmaya başladığım Kebirhost, her zaman butik hizmet anlayışıyla yanımızda oldu.

Doğruyu söylemek gerekirse bu kadar uygun fiyatlarla bu kadar iyi bir hizmet alacağımı düşünmemiştim. Dile kolay 15 yıldır aynı fiyat politikası aynı kaliteli hizmet.

İstikrarlı ve özenli hizmet anlayışınız için Kokpit Yazılım ailesi olarak çok teşekkür ediyoruz.

Fahrettin Karabaş - KOKPİT Yazılım Atölyesi

Yaklaşık 7 senedir Kebirhost firması ile çalışıyoruz ve oldukça memnunuz. Sebebi ise sorunsuz ve sınırsız destek. Kebirhost ekibine teşekkür ederiz.

Devr-i Media - Tasarım + Bilişim Hizmetleri

2005 yılında tanıştığım Kebirhost, web dünyasında ilk web sitemi barındırdığım kuruluştur. Üniversiteye yeni başlamış birisi olarak internet sitesi tasarlamayı öğrendiğim, denediğim ve uyguladığım ilk yer. Ayrıca web sitesi tasarlayarak para kazandığımda da sitelerimi yine Kebirhost'ta barındırıyordum.

Farklı sektör ve meşgalelerle aradan yıllar geçse de Kebirhost hep aklımın bir köşesinde duruyordu. Sonrasında başka bir hosting şirketinde kendi blog sitemi yayınladım. 3 yıl önce ise hem blog sitemi, hem takibini yaptığımı diğer tüm web sitelerini ve domain adreslerini Kebirhost'a taşıdım. Özellikle tek tıkla ücretsiz SSL uygulamalarının sorunsuz çalışması, Installatron ile istediğin uygulamayı hızlıca yükleyebilmek ve yine tek tıkla yedek almak çok büyük kolaylıklar sunuyor.

Ayrıca genç ve web alanında deneyim kazanmak isteyen öğrenci arkadaşlarıma tavsiye ettiğimde ve Kebirhost size yardımcı olur dediğimde, ben herhangi bir bilgi paylaşmadan, bu alanda kendini geliştirmek isteyenlere indirim yaptıklarına da birinci ağızdan şahitlik ediyorum.

Ayrıca sanıyorum şu anda bu kadar güvenilir hizmeti ₺ ile fiyatlandıran başka bir kurum da bulunmuyor. Fiyat/Performans/Destek anlamında tam puan verebilirim.

Kebirhost'un en sevmediğim yanı ise hosting paketine dahil olan e-posta hesaplarının çok az kontrol sunuyor olması, e-posta gönderme ve alma fonksiyonları sorunsuz çalışıyor olsa da, özellikle web ve otomasyon eğitimi ve testlerini yaptığım demo sitemde Kebirhost'ta bulunduğu için bazen daha fazla e-posta ayar değişikliği olabilmesini diliyorum.

Tüm hizmetler için teşekkür ederim.

Yusuf Atalan

Yaklaşık 15 yıldır Kebirhost'tan hizmet alıyorum. Sayısız firma ile çeşitli işlerim oldu. Seçme şansım olduğunda her zaman Kebirhost'u tercih ediyorum. Herhangi bir sıkıntım olduğunda karşımda otomatik cevaplayıcılar değil işinde uzman kişiler oluyor. Fiyat/performans oranını yıllardır en yüksek seviyelerde tutuyorlar. Umarım başarıları devam eder.

Yılmaz Yurdakul
İstek Okulları - Kuşadası
Science Teacher

Kaç senedir çalıştığımızı bile hatırlamıyorum.. Fiyatlar ekonomik, destek konusunda hızlı ve sorunsuz. Her şey için teşekkürler.

Umut Bayraktar

KebirHost, Hemen Tasarım ajansı ve tüm müşterileri için ülkemizdeki en değerli alan adı ve hosting firmalarının başında geliyor. Tercih sebeplerinin en başında çok uygun fiyata yüksek kaliteli hizmet sunması gelmekte. Birden fazla web sitemizi güvenle ve hiç bir endişe duymadan Kebirhost sunucularında barındırıyoruz. Destek konusunda ise bilgilendirme ile birlikte gerektiğinde bizzat müdahalede bulunarak destek veren Melih beye özel teşekkür ederiz.

Mevlüt Baki Tapan
Hemen Tasarım Web Site Çözümleri

Kebir host Melih abi ile çok uzun yıllardır çalışıyoruz. Öncelikle kendisi adamın dibidir. Host hizmetlerinde de hiç sıkıntı yaşamadık ve çok hesaplı olması da ayrıca güzel. Kendisine yıllarca kahrımızı çektiği için çok teşekkür ederim

Salih Demirci

Velespitim ailesi olarak onlarca sitemizi kebirhost sunucusunda barındırıyoruz. Uzun yıllardır bizlere sundukları hizmetten ve destekten dolayı çok teşekkür ederiz. Müşteri destek hattı ve çözüm yaklaşımları ile her zaman yanımızdalar.

Burak Candan

Adının anlamını sonuna kadar taşıyan firma.

Hasan AYDINLI

Yaklaşık 15 yıldır Kebirhost ile çalışıyoruz. Daha öncesinden farklı firmalarla da çalışma yürüttük fakat Kebirhost kadar konuya hakim ve ilgili bir firmaya denk gelmedik. Hem fiyat konusunda hem de devamlılık konusunda çok iyiler. Gece yarısı veya sabahın erken saatleri de olsa, her koşulda destek veriyorlar. Çok büyük yerlere gelmelerini temenni ediyoruz.

Erdem Çelik
Marduk Web

Kebirhost ile yaklaşık 5 yıldır çalışıyorum ve şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım. Sorun yaşamadığım gibi sitelerimle ilgili sayısız talebimi herhangi bir ek ücret talep etmeden karşıladılar. Ayrıca bunca yıldır, ülkenin bu ekonomik gidişatına rağmen hiçbir zaman fahiş fiyat artışı yapmadılar. İnternet sitelerim yayında kaldığı sürece firmayla çalışmaya devam edeceğim.

Bekir KALE

Her türlü sorunlarımıza en kısa zamanda çözüm ürettiler.

Cetin Gürer
Optimum Teknoloji Ltd Şti

Kebirhost'un domain ve hosting hizmetinden 2014'den bu yana şirket olarak yaralanıyoruz. Hizmet kalitesi çok iyi, ücretler makul ve en önemlisi, her hangi bir sıkıntı veya sorun oluştuğunda email attığınızda veya telefonla aradığınızda, hızla dönüş alabiliyoruz ve sorunu hızla düzeltiyorlar. Çok memnunum. 5 üzerinden 5 yıldız veriyorum. Teşekkürler Kebirhost.

Ferit Uslu

Yıllardır sitemizin hosting hizmetini üstlenmiş olan Kebirhost, tüm sorularımıza müthiş bir hız ve profesyonellikle geri dönüş yapmakta, sitenin işleyişini etkileyebilecek periyodik bakım veya güncellemeler öncesinde bilgilendirme yapıyor ve paradan çok müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Türkiye'de değil, Dünya'da bile böylesine profesyonel bir hizmeti alabileceğiniz nadir firmalardan. Kesinlikle tavsiyemizdir.

Çağatay TÜTÜNİŞ

Kebirhost ile çok uzun yıllardır çalışmaktayız. Bugüne kadar aldığımız hiç bir sunucuda sıkıntı yaşamadık. Her hangi bir sıkıntımızda anında müdahale edilip çözüm sağlandı. Teknik ekip bir tık uzağınızda ve ulaşmak gerçekten çok kolay. Diğer firmalarda şunları yapmayız diye katı kurallar var ancak kebirhostta hiç bunu yapamayız diye bir geri dönüş almadım. Ne rica etsek ücretsiz olarak (para teklif etmemize rağmen almıyorlar) yardımcı olunuyor ve üzerinizden büyük bir yük kalkıyor. Çünkü normalde sunucuyu sağlayan kişinin yaptığı 2 dk'lik işi siz yapmaya kalktığınızda saatler sürebiliyor ve bu can sıkıyor ancak bu firmada her konuda yardımcı olunduğu için tüm işlerinizi kısa sürede halledebiliyorsunuz. Bugüne kadar sunucu hizmeti arayan herkese burayı tavsiye ettim ve etmeye devam edeceğim. Umarım hiç bir zaman bu kaliteli hizmetinizden bizleri mahrum bırakmazsınız. Bizi değerli hissettiren bu kaliteli hizmet için teşekkürler Kebirhost.

Bodrum Anatolia A.Ş. - Kral Doruk Koşar

Kebirhost'tan yaklaşık 10 yıldır hizmet alıyorum ve çok memnunum her firma gibi ufak tefek kısa süreli kesintiler olsa da sorulan sorulara anında yanıt almak inanılmaz rahatlatıcı oluyor, destek ekiplerine ve ayrıca Melih bey'e buradan teşekkür etmek istiyorum sağolun varolun.. Nice 10 yıllara..

Erdal Tubay

2000'lerin ortalarından beri hizmet aldığım ve herkese tavsiye ettiğim firmadır. Hizmetleri de sunucuları da hızlı ve sorunsuz. Fiyatları uygun. Başından beri "sınırsız" yalanını söylemeyen tek hosting firması.

Levent Şirin

Siteniz ve hizmetlerinizden 10 yıldır haberdarım ancak başka arkadaşlarım vasıtası ile işlerimi sürdürüyordum güvenilirliğiniz sonrası sizinle çalışma kararı aldım ve sitelerimi size emanet ettim. Aktif olarak çok sitem olmasa da müşterilerim şuan sizlerden çok memnun ben de. www.esaglikolsun.com sitesini aktif olarak yenileme süreci içerisindeyim ve sitemi size emanet ettim tek isteğim panellerinin ve sade tasarımı biraz daha geliştirmeniz. Her şeyden memnunum ancak site tasarımınız yenilenmeli benim görüşüm. Teşekkürler.

Yunus Emre ÖZDEMİR
SAP System Attendant

2009'da tanışıp hizmet almaya başladığım kebirhost ile yıllarımız geçmiş... Kesinlikle ülkede aldığım (herhangi bir konuda) en iyi hizmetlerden birisi. Melih Bey'e yazıp inanılmaz bir hızla çözüme ulaştırılmayan hiçbir sıkıntım olmadı. Elbet hizmette aksilik belki olmuştur (ben hatırlamıyorum gerçi) ama iyi ki tanıştım dediğim bir barındırma firması kebirhost. Umarım bu çizgileri hiç bozulmaz, üzerine de kalite ekleye ekleye yıllarca beraber devam ederiz. Denizci deyişiyle Allah selamet versin kendilerine, firmalarına...

Burak Reis Yavuz

ebir Host'u ile 2007-2008 gibi orta okul yıllarımda tanıştım. Forumlar açtım, bloglar açtım, hobi siteleri açtım. Şu zamana kadar belki 10 tane site açmışımdır. Yaşım neredeyse 30 artık kendi şirketim var hala da Kebir Host'u kullanıyorum. Hem fiyat olarak yormuyor, hem hizmetleri çok iyi, hem çok profesyoneller, sıkıntı yaşadığımızda destek oluyorlar. Yeri geliyor siteyi çökertiyorum backuptan geri çekiyoruz 😊 Kebir Host'la hem iş ilişkim var hem de artık yılların vermiş olduğu bir duygusal ilişkim var. Nice yıllara.

ZORCA Limited. / Sinan Zorca

10 yılı aşkın hizmetinizden, bayilik olsun barındırma hizmeti olsun yararlanıyorum , fiyatların gerçekten önemi yok neden derseniz zaten online destek hizmeti bile ayrı bir ücret olmalı ki; ücretsiz max 1 saatte sorununuzu çözüyor arkadaşlar. Güvenlik konusu bile bu zaman zarfında sıkıntı yaşamadım. Kıbrıs da bile sunucumuz var kebirhost kadar güvenli ve ilgili değil. Bu yazıyı bura aktarmayı bir borç bilirim. Teşekkürler arkadaşlar.

VET Tarayıcı

2015 yılından beri Kebirhost ile çalışmaktayım. Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım. Uzun bir süre daha çalışmaktan memnuniyet duyacağım..

Samet Kılıç

10 yıla yakın bir süredir memnuniyetle kullanıyorum. Kaliteli hizmet uygun fiyat. Teşekkürler Kebirhost ekibi

KOBİZ Teknoloji

Hızlı çözümleriniz uygun fiyatlarınız ve sürekli ulaşılabilir olmanız bizim için önemli idi şu ana kadar verdiğiniz hizmetten memnunuz 3 farklı hosting hizmeti ve 1 alan adı ile sizinle devam edeceğiz. Teşekkürler

Pospectus

Öncelikle 1 Yılı Aşkın Bir Süredir Kebirhost ile çalışmaktayım. Her türlü Sorunuma Genelde hızlı bir destek sağlamaktadırlar. Cidden memnunum.

Cin Bilişim

12 yılı aşkın süredir Kebirhost ile ortak çalışma hayatımızdan son derece memnunum. En ufak problemimizde özellikle Melih bey veya diğer ekip arkadaşları olsun, iletişime geçtiğim anda hızlı bir şekilde çözüm sunmuşlardır. Yeni ara yüz çalışmanız ile birlikte daha güzel günlere ve bol kazançlar dileklerimle.

Hasan Tahsin Akbal
Web Designer

kebirhost ile 2009 yılından bu yana çalışıyorum. Kebirhost'da sitelerimi güvenle kafam rahat şekilde barındırma hizmeti alarak çalışıyorum. Bu süre zarfında yani 13 yıldır hiçbir terslik arıza ve kesinti yaşamadım. En ufak sorunumda bile müşteri hizmetlerine attığım maillere hemen dönüş yapıldı ve sorunum çözüldü. Fiyat ve performans olarak daha iyisine rastlamadım. Böyle prensipli ve iyi firmaların piyasada çoğalması adına ben bir müşteri olarak desteğinizi rica ediyorum. Bu kaliteli ve ilkeli hizmetlerinden dolayı başta Melih Bey sonrada bu başarının arkasında yer alan ekibine teşekkür ediyorum.

Mahmut Üzrek

Kebirhost ile 2002 yılından bu yana çalışmaktayım. ilk başladığımızda internete 145 dialup ile bağlantı vardı internete yani o kadar eski. Geçen yıllar içerisinde bireysel üyeliğimi kurumsala çevirip çalışmaya devam ettim. Şu ana Mete Teknoloji olarak hale hazırda Kebirhost ile çalışmakta ve yılların memnuniyeti ile dost ve arkadaşlara da tavsiye etmekteyiz. Gerek mail, gerek ticket ve telefon ile sürekli desteklerini aldık ve geçen yıllar içerisinde hemen hemen hiç bir mağduriyet yaşamadık.

20 yıllık dostlukları ve destekleri için Melih bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

Taner METE
Mete Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti.

Kebirhost firması ile yaklaşık 15 yıldır çalışmaktayız. Kebirhost firmasından bir bayilik, iki tane de sunucu hizmeti almaktayız. Gerek aldığımız hosting hizmetlerinden, gerekse Melih Beyin birebir ilgisi, desteği ve güvenilir çalışma arkadaşlığımızdan çok memnunuz. Hosting hizmeti almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederiz.

Birçok hosting firmasında yaşayabileceğiniz sorunlar bu firmada olduğu kadar hızlı çözüme ulaşmaz. Kebirhost'u bu konuda diğer firmalardan ayıran en belirgin ayrıcalığı Melih Bey'in bu konuda oldukça hassas ve ilgili olması, çözüm ve destek odaklı bir politikayla çalışmasıdır. Müşteri memnuniyeti konusunda diğer firmalardan ayrılan Kebirhost her zaman destek alabileceğiniz, gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz bir firmadır.

Uğur Gündoğdu
Piyanist Ajans

Bugüne kadar çalıştığım, büyük olduğunu ve/veya kesintisiz hizmet verdiğini söylediğini söyleyen tüm firmalardan çok üst seviyede.

Hüseyin Taylan Yağmurlu

Yaklaşık 15 yıldır hosting ve domain hizmeti almaktayız fiyatları gayet makul hizmet kalitesi olarak web siteleri veya diğer konularda kendilerinden kaynaklanmayan sorun dahi olsa yardım edip çözüm bulmaları gerçekten güzel tavsiye ederim.

DAHISOFT

Firma olarak web site ve web yazılım hizmetleri sunduğumuzdan dolayı düzenli olarak web hosting ihtiyaçlarımız oluyor. Kebirhost ile de yaklaşık 10 yıldır düzenli olarak çalışıyoruz. Tüm destek ihtiyaçlarımızda özellikle Melih Bey gerek mail gerek telefon üzerinden çok yardımcı oluyor. Kebirhost'a ve Melih Bey'e teşekkür ediyoruz.

Avmek Creative Media

Kebirhost ile 2007 yılından bu yana çalışmaktayım. İlk çalışmaya başladığımda sadece mail adresi kullanırken şimdi kullandığım bayi paketi ile hem kendi şirketimi hem de müşterilerim için Kebirhost'u kullanıyorum. 15 yıldır her sorumda verdikleri hızlı geri dönüş ve destekleri için kendilerine teşekkür ederim. Uygun fiyat ve kullanımı kolay panelleri ile ihtiyaçlarınızı kolayca karşılıyorsunuz. Başka hosting firmaları SSL servisi ücretli verirken Kebirhost bunu ücretsiz olarak sağlamakta. Gönül rahatlığı ile Kebirhost'u tercih edebilirsiniz.

MertShop Teknoloji Bilişim Ticaret Limited Şirketi

Yaklaşık 8 senedir Kebirhost ile çalışıyorum. Kendilerinde 15 tane web adresim yayınlanıyor. Ve bu süreçte ne zaman desteğe ihtiyacım olsa hemen anında yardımcı oluyorlar. Kebirhost ailesine bu süreç boyunca bana verdikleri desteklerden ötürü teşekkür ediyorum.

AKIN ÇAĞLAR

Yaklaşık 15 yıldır hosting hizmeti aldığımız KEBİRHOST, bu süre içinde tüm sorularımıza ve teknik destek ihtiyaçlarımıza anında cevap vererek mükemmel bir hizmet sağlamaktadır.

PROSKY AYDINLATMA SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.

Kebirhost sunucu hizmetini uzun yıllardır kullanıyorum. Herhangi büyük bir sorunla karşılaşmadım. Ufak tefek sorunları çok hızlı çözüyorlar. E-posta attığım zaman anında cevap alıyorum ve anında çözüm buluyorum. En iyi idare kendini hissettirmeyen idare demiş bir düşünür. En iyi hosting de Kebirhost zira hosting aklıma bile gelmiyor. Unutuyorum.

Mehmet Zeki Dinçarslan

Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız Kebirhost firmasının hizmetlerinden memnunum. Sektörünün lideri olan kebirhost sayesinde hiç bir zaman için alternatif arayışına girmedim. Melih Bey'e, İsmail Bey'e tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Ürgüp Haber / Faruk Özzengin

Kebirhost'la bayilik olarak uzun yıllar çalışıyoruz, özellikle sitelerimize ulaşım oranı ve müşteri hizmetleri konusunda Kebirhost 10 numara hizmet veriyor. Fiyatları da makul ve uygun. Açıkçası, yıllardır kahrımızı çekiyor Melih bey ve ekibi... Teşekkür ediyoruz.

İDRİS ÖZEK

2005 yılında tanıştığın KEBİRHOST firması ile 17 yıl içinde ticaretten çok samimi bir aile ortamı oluştu aramızda, sağladıkları destekler sayesinde nerede ise sıfır hata ile yolumuza devam ediyoruz. Hem sağladıkları kaliteli teknik destek anlayışı, hem de kaliteli serverları sayesinde mükemmel kaliteyi uygun fiyatlara kesintisiz olarak sunmaktalar

ELECTROPOWER MAKİNA

Yıllardır reseller ve birçok hizmetini kullandığım bir sağlayıcı. Gerek development test ortamı, gerek ürünlerin yayınlanması için iyi bir servis ve platform sağlıyorlar. Uygun fiyatı yanında, hizmetlerinde hep memnun kaldım. En önemlisi destek istediğimizde, ilgili tavırları ve çözüm odaklı olmaları. O nedenle tavsiye ederim.

Saruhan Sandokan Köle

Yaklaşık 10 seneden fazla Kebirhost tarafından hizmet almaktayım ve bundan dolayı son derece memnun olduğumu belirtmek isterim.. Gerekse 2 adet ticari sitemizin tüm alt yapısı, domain olmak üzere son derece yardımcı oldunuz.. Çalışmalarınızda başarılar diler, sağlıklı günler temenni ederim..

Ümit Serkan Ulufer

Kebirhost ile yaklaşık 11 senedir çalışmaktayım. Tercih sebebim, ekonomik olmasının yanı sıra ayrıca kaliteli hizmet sunabilmeleri. Destek çağrılarına kısa sürede dönüş yapmaları ve hostingimde yaşanan sorunlara karşı çözüm odaklı yaklaşım tercih etmem için bir neden. Melih beye desteklerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. İyi çalışmalar.

Murat Özdağ
Bilgisayar Öğretmeni
www.muratozdag.com


10 yıldan fazladır Kebir ile çalışıyoruz, her zaman çok profesyonelce yaklaşım ile yardımcı olundu bir problem oluşturduğunda.

Biz memnunuz sizden ;)

YILMAZ KOCACIK
ElektroMatik Dış Ticaret ve Mümessillik

Kebirhost ekibinden çok memnunuz. Anında ulaşabiliyoruz ve anında çözüm sağlanıyor. Müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar. Tüm sorularımıza yanıt alabiliyoruz. Bu yolda ilerlemenizi ve başarılarınızın devamını dileriz.

Arda Mutfak Ekipmanları İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmadan çok memnunum. Fiyatları çok uygun. Bir de en önemli tarafı destek çok hızlı. Bir sorunum olduğu zaman bu bizim işimiz değil vs deyip baştan savmıyorlar. Ben daha çok wordpress siteler üzerinde çalışıyorum. Pek çok sitemi buraya taşıdım ve taşımaya da devam ediyorum. Taşıma işlemlerini eski hosting şifrenizi verirseniz kendileri siz hiçbir şeye dokunmadan yapıyorlar. Direct admin sade ve kullanışlı. En önemli artısı da size googleın mecbur tuttuğu ssli verebiliyor olması.

Kendilerine başarılarının devamını dilerim.

Mehmet Recep Türkoğlu

Kebirhosting ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadık. En ufak bir sorunumuzda Kebirhosting yetkililerine çok hızlı bir şekilde ulaşabiliyoruz. Sorunlarımıza bıkmadan, usanmadan cevap veriyorlar. Her konuda bize yardımcı oluyorlar. Kendinizi değerli ve önemli hissettiğiniz bir şirket. Başarılarının devamını diliyoruz.

Online Workshop ve Online Eğitim Platformu

Sayılarla kebirhost...

18

YILLIK
TECRÜBE

250+

SUNUCU
HİZMETİ

6500+

AKTİF
ALAN ADI

30000+

İNTERNET SİTESİ

Kebirhost Kalitesi

İster büyük ister küçük ölçekli olsun, tüm müşterilerimize en iyi ve kesintisiz hizmeti vermeyi amaç ediniyor ve 15 gün içinde barındırma hizmetinde koşulsuz iade politikasını benimsiyoruz.