Sunucu Bilgisi 

Kebirhost, müşterilerine kesintisiz ve hızlı bir hizmet sunmak için 250'den fazla sunucusu ile dünyanın önde gelen network firmasıyla çalışmaktadır. Sunucularımızın tamamı Avrupa'nın en iyi veri merkezlerinden birinde bulunmaktadır. Gelişmiş bir altyapı ve güvenliğe sahip bu veri merkezinde müşterilerimizin amaçlarına yardımcı olabilecek kalitede hız ve güven sunulmaktadır.

Kebirhost, tüm sunucularında yüksek network hızına ortak olabilecek güçte donanımlar kullanmayı amaç edinmiş ve bu yönde barındırdığı tüm sunucuların özelliklerini standart hale getirmiştir. Tüm sunucularımız aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Minimum 24 Çekirdekli AMD İşlemciler
Minimum 96 GB DDR4 RAM
NVMe SSD Diskler
Yedek Diskler
Direct Admin Türkçe Kontrol Paneli
Uzaktan Sunuculara Yedekleme

Kebirhost, müşterilerine en kaliteli ve profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlar. Bu doğrultuda edindiğimiz ilkeler sırasıyla;

Güçlü ve güvenilir network
Gelişmiş teknik altyapı
Güçlü ve modern donanımlar
Güncel yazılımlar ve elde edilebilir maksimum güvenlik
Kolay anlaşılır, basit ara yüzler
Optimum yüklenmiş dengeli sunucular
Hızlı ve etkin destek
Samimi iletişim ve dürüstlük
Düşük maliyetler ve yüksek tasarruf
Uygun fiyatlar ve ödeme koşulları

Kebirhost, alanında müşterilerine en iyi hizmeti vermek için belirlediği dallarda uzmanlaşmak ve bu yönde en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Kebirhost sektöründe en iyisi değil, sizin gözünüzde en iyisi olmayı hedeflemiştir.

Ayrıntılı bilgi, soru ve sorunlarınız için daima bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitenizin ve işinizin öncelikleri bizim de önceliklerimizdir. Çünkü başarınız, başarımızdır.


KEBİRHOST INTERNET SERVICES LTD.

Kebirhost Kalitesi

İster büyük ister küçük ölçekli olsun, tüm müşterilerimize en iyi ve kesintisiz hizmeti vermeyi amaç ediniyor ve 15 gün içinde barındırma hizmetinde koşulsuz iade politikasını benimsiyoruz.