Neden Biz? 

30.000'den Fazla Barınan Web Sitesi

Kebirhost İnternet Hizmetleri yer sağlayıcı hizmetlerine başladığından bu yana binlerce web sitesine hizmet vermeye çalışıyor. Bugün itibariyle 30 Binden fazla web sitesini barındıran yapısıyla gerçek anlamda "barındırma" hizmetini vermeyi amaçlıyor.


Sayıdan Önce Nitelik ve Kalite


Biliyoruz ki, sadece barındırılan site sayısı değil nitelikleri de çok önemli. Bu nedenle rahatlıkla söyleyebileceğimiz bir gerçek de bünyemizde barınan her kategorideki çok büyük sitelerin varlığı bizleri mutlu ediyor. Amacımız; öncelikle barındırdığımız site sayısını arttırmak değil, var olan sitelerimize verdiğimiz hizmet kalitesini istediğimiz standartlarda ve kalitede tutabilmek ve mümkünse yukarıya taşıyabilmektir.


Optimum Barındırma Hizmeti

Bir hosting hizmetinde en önemli hizmet süreklilik olmalıdır. Bizler bunu müşterilerimize sağlamaya çalışırken bir kaç değişkeni bir arada dengeli şekilde sürdürmeyi amaçlıyoruz. Güçlü sunucularda uygun nitelikte sitelerin yer aldığı bünyemizde amaç, sitelerin olabildiğince sorunsuz açılması ve sürekliliğinin devam ettirilmesidir. Mevcut bir sunucuya çok sayıda yoğun sitenin yüklenmesi kârı arttırırken sürekliliği ise olumsuz etkileyecektir. Amacımız bu dengeyi en iyi şekilde sağlamaktır.


Güçlü ve Yenilenen Sunucular

Firmamız bünyesinde 250'den fazla sunucuya sahiptir. Her bir sunucumuz günümüz gereksinimlerini karşılayacak düzeyde tasarlanmış ve geleceğe yönelik teknolojilere uyum sağlayabilmek amacıyla sürekli yenilenmektedir. Detaylı bilgiye buradan da ulaşabilirsiniz.


Memnuniyet

Hizmette yegane amacımız; müşterilerimizin başarılı olmasına yardımcı olabilmektir. Bu nedenle sunucu kalitesi, network hızı, sunucu kapasiteleri ve yoğunluğu gibi değişkenlere çok önem verilir. Tüm çalışmamız ve gayretimiz bünyemizde barınan web sitelerinin hızlı, sürekli ve sorunsuz açılabilmesini sağlamaktır. Bunun için gerekli olan altyapıyı sağlama yolu ise "Kebirhost nedenini" oluşturur.


Verimli ve Etkin Teknik Destek

Güven ve Samimiyet


Kebirhost olarak müşterilerimize destek verirken tek amacımız; sorunu en kısa ve zahmetsiz yoldan çözmeye odaklanmak ve müşterilerimizin benzer sorunlarını yeniden yaşamamaları için gerekli önlemleri almaktır. Bu amaçla firmamız geri bildirimlere, eleştirilere ve yeniliklere her zaman açık olmaktadır.


Nezaket ve Dürüstlük

Firmamız bünyesinde çalışan tüm arkadaşlarımız haklı olsalar bile müşterilerimize yaşadıkları sorunu en ılımlı şekilde ifade etmeye çalışırlar. Bizim için en önemli talep o an ilgilendiğimiz taleptir ve çözülmesi yüksek öncelikte gereklidir. Bilgimiz dahilindeki her konuda müşterilerimizden hiç bir ücret talep etmeden işlem yapmaktayız. Sadece söz verebildiklerimizi yapabilir ve müşterilerimize karşı her zaman dürüst olmaya çalışırız. Onların yaşadığı başarının bizim de başarımız olduğunu düşünürüz.


Çözüm Odaklı, Etkin Destek

Müşterilerimizin yaşadığı soruna en kısa zamanda yanıt vermek hatta sorunu bir sonraki iletişime bırakmadan çözmek tek amacımızdır. Sorunu geçiştirmek ve müşterimize anlamsız ve yetersiz geri dönüşler yapmak bizim için ciddi bir başarısızlıktır. Bu bağlamda konusunda uzman bir ekiple çalışıyor ve her konuda müşterilerimizin sorununu kendi sorunu olarak gören bir anlayışla destek veriyoruz.


Hizmet Odaklı Fiyatlar ve Ödeme Yolları

Ekonomik Fiyatlar

Bizler için ekonomik fiyat; verdiğimiz hizmeti en kalite şekliyle en uygun fiyata verebilmektir. Uygunluk ise piyasanın sunduğu standartların üstüne çıkabilmektir. 2004 yılından bu yana fiyatlarımızı sabit tutmaya, aylık ödeme seçeneklerimizle herkese yönelik bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Amacımız ise alınan ücretin tam karşılığını verebilmektir.


Ödeme Yolları Avantajı

Firmamız uygun fiyat politikasını belirlerken ödeme yollarını da buna yatkın hale getirmeyi hedefledi. Müşterilerimize sunmaya çalıştığımız fiyatlar en düşük fiyatlar olduğundan havale/EFT gibi ödeme yollarının dışında tek/taksitli şekilde kredi kartı ödemeleri de alıyoruz. Amacımız; uyguladığımız gerçek fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktır. Bu aradaki dengeyi sağlamaya çalışan Kebirhost ödeme gecikmelerinde ise oldukça esnektir.


Müşteri Odaklı Gerçek Fiyat

Bizler için asıl kazanç müşterimizdir. Ondan gelecek her türlü memnuniyet kazandığımız maddi imkanlardan daha üstündür. Bu nedenle firmamız uzun yıllar bizlerle çalışan müşterilerimize daha uygun fiyatlar ve imkanlar sunmak için fırsat kollamaktadır. Bizim için karşılığını hak ettiğimiz sürece kazancımız anlamlıdır.


Ürün Çeşitliliğinden Önce Uzmanlığı

Uzmanlık

Bizler en iyi bildiğimiz işi yapmanın müşterilerimize en fazla faydayı sağlayacağını düşünüyoruz. Bu nedenle uzmanlığa ve tecrübeye çok önem veriyoruz. Gerekli bilgi birikimine ulaşmadığımız bir ürünü asla müşterilerimize sunmuyoruz.


Fiyat/Performans Oranı

Amacımız; hedeflediğimiz ürün yelpazesinde uzmanlaşmak ve müşterilerimize bu ürünleri sunarken en avantajlı şekliyle sunabilmektir. Kebirhost olarak alt yapı, yer sağlayıcılığı ve alan adı hizmetlerinde avantajlı olmaya devam ediyoruz.


Misyon ve Vizyon Hedefi

Değişmeyen Hedefler

Firmamıza ait değişmeyen bazı hedeflerimiz aslında sistemimizin kolonlarını oluşturuyor. Bu değerler sunduğumuz hizmeti anlamlı ve karakteristik hale getiriyor. Bize özgü bir hizmetin oluşmasında değişmeyen hedeflerimiz ise;

Dürüst olmak
Güven duyulmak/duymak
Samimi davranmak
Kaliteli ve sürdürülebilir hizmet etmek
Hayal etmek
Yenilikçi olmak
Temiz ve kullanışlı bir internet ortamında pay sahibi olmak


Sınırsız Bir Bakış Açısı

İsmini aldığı "kebir" kelimesinin anlamına yakışır bir sınırsızlık ve sonsuzluk (büyüklük) ilkesine kökten bağlı bir yapı olabilmek, sunduğumuz hizmetlerde bunu temel almak en büyük gayemiz ve çabamızdır.


KEBİRHOST INTERNET SERVICES LTD.

Kebirhost Kalitesi

İster büyük ister küçük ölçekli olsun, tüm müşterilerimize en iyi ve kesintisiz hizmeti vermeyi amaç ediniyor ve 15 gün içinde barındırma hizmetinde koşulsuz iade politikasını benimsiyoruz.